Atribuită Cumpărare directă

Monitor LED Lenovo S24e, 23.8inch, 1920x1080, 4ms, Black; Calculator Inaza Office Plus, Intel Celeron Dual Core G3920, RAM 8GB, SSD 240GB, Intel HD Graphics 510, No Os

Număr anunț
DA26472937
Autoritate contractantă
Comuna Branesti (Primaria Branesti) (CUI 4344457)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.334 RON
Valoare atribuită
2.334 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.334 RON

din 2.334 RON estimat