Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine Mop de curatat cu abur, clor Ace 2l, solutie Asevi 1 litru, solutie geam Clin , set curatenie Vileda, Cif crema, solutie vase 800ml, bureti vase inox si galben, Dero 20kg automat si manual, matura paie, mop rezerva, Nufar detratrant, Domestos, perie WC, manusi menaj, Calgon praf, saci 35l, sapun 5l igenizant, cos gunoi, galeata plastic, balsam, servetele masa, prosoape, hartie igienica, pahare 200ml, dispenser sapun, saci 60l , perie plafon, coada metalica, tablete clorigene, faras , CAlgon gel, cos cu capac,
- Număr anunț
- DA26463314
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN (CUI 4395027)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.703,12 RON
- Valoare atribuită
- 3.703,12 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.