Atribuită
Cumpărare directă
ac de polietilena 550X1000x0.12 mm 12 tus cu picurator 5 Sfoara alba bumbac 3 Foarfeca DACO 101 3 Pix PENSAN TRIBALL 33 Rigla 30cm 6 DOSAR PLIC CARTON 24 DOSAR SINA CARTON 15 Creion FATIH GULEN 3 Radiera TRI 24 3 Banda dublu adeziva 15x10 MILAN 3 Banda adeziva 18x32 ECADA 3 ECUSON DE PLASTIC CU SNUR 43 TEXT MARKER SCHNEIDER 1 ELASTIC BANI COLOR 100 G EXPRIME 1 Banda Adeziva hartie 48x40 DACO 2 tusiera netusata 6 autocolant 0.70/0.15p 4
- Număr anunț
- DA26443373
- Autoritate contractantă
- COMUNA RUNCU (CUI 2541029)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 30237280-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 387,85 RON
- Valoare atribuită
- 387,85 RON
- Data publicării
- 25.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.