Atribuită
Cumpărare directă
Carucior cu vas de toaleta ➢ Se poate utiliza ca simplu scaun, carucior mobil pentru transportul pacientului, scaun de toaleta portabil, se poate pozitiona peste vasul de toaleta existent, oferind in acest mod un grad de igiena sporit. Caruciorul are structura din otel cromat si este rezistent la coroziunea provocata de scurgeri de lichide. ➢ Sezutul este confectionat din piele sintetica si spuma poliuretanica. ➢ Sub sezut are un recipient de plastic pentru igiena pacientului. ➢ Manerele si spatarul sunt detasabile. ➢ Prevazut cu 4 roti de 12 cm (cu pneuri pline) cu frana. Suportul de picioare este detasabil, reglabil in lungime si lateral. Caracteristici: ❖ Greutate proprie: 17 kg ❖ Greutate maxima pacient: 100 kg ❖ Latime sezut: 44 cm ❖ Latime totala carucior: 53 cm ❖ Inaltime totala: 100 cm ❖ Inaltime spatar: 50 cm
- Număr anunț
- DA26444563
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33193120-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.393,68 RON
- Valoare atribuită
- 1.393,68 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.