Atribuită Cumpărare directă

BC01DPP=310 LEI BC07 DPP=653.44 LEI

Număr anunț
DA26458572
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC SI PRIVAT S.A. (CUI 27231643)
Furnizor / câștigător
FINANCIAL SERVICES GROUP BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 17119023)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
963,44 RON
Valoare atribuită
963,44 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

963,44 RON

din 963,44 RON estimat