Atribuită Cumpărare directă

Marcaine Spinal 5mg/ml Heavy sol.inj*5f*4ml ASP (BUPIVACAINUM) _185429071_RX 4 X 68.09 = 272..36 Marcaine Spinal 5mg/ml sol.inj*5f*4ml ASP (BUPIVACAINUM) _185429070_RX 4 X 43.36 = 173.44 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26448405
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33661100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
445,80 RON
Valoare atribuită
445,80 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

445,80 RON

din 445,80 RON estimat