Atribuită
Cumpărare directă
SET FILTRE UTILAJ JCB 2012: Filtru ulei motor 1buc 77.81 Filtru motorina 1buc 254.37 Filtru ulei C.V 1buc 121.42 Filtru polen 1buc 124.71 Filtru aer primar 1buc 221.99 Filtru motorina 1buc 124.71 Filtru aer secundar 1buc 230.08 Filtru hidraulic tur 1buc 110.40 Filtru hidraulic retur 1buc. 206.98
- Număr anunț
- DA26447931
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43630000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.472,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.472,47 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.