Atribuită Cumpărare directă

084.02.003 - Pipete Pasteur ISOLAB, nesterile, 1 ml, 500 buc/1 pk - 2 pk - 91.94 RON 084.02.001 - Pipete Pasteur ISOLAB, nesterile, 3 ml, 500 buc/1 pk - 2 pk - 95.36 RON NT27.1 - Exsicator ROTH Mini 2 Premium din policarbonat, 12.4 l - 1 buc - 1488.65 RON 071.01.002 - Stativ perete ISOLAB pentru uscarea sticlariei, 72 pozitii, 500*610 mm - 1 buc- 401.84 RON 5481.1 - Perii de curatare ROTH, L 170 mm, 3 buc/ 1 pk - 1 pk - 47.43 RON KLC5.1 - Tavi de cantarire ROTH Rotilabo, culoare alba, L 90 mm, 100 buc/1 pk - 1 pk -113.59 RON 025.01.025 - Pahare Berzelius ISOLAB, 25 ml, 10 buc/1 pk -1 pk - 35.55 RON 025.01.050 - Pahare Berzelius ISOLAB, 50 ml, 10 buc/1 pk - 1 pk - 83.10 RON 094.03.006 - Filtre seringa nesterile ISOLAB din CA, dimensiune pori 0.22 μm, 100 buc/1 pk - 1 pk- 122.70 RON TP64.1 - Hartie de cantarire ROTH, 76*76 mm, 500 buc/1 pk - 1 pk - 116.69 RON Livrare gratuita.

Număr anunț
DA26451238
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.596,85 RON
Valoare atribuită
2.596,85 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.596,85 RON

din 2.596,85 RON estimat