Atribuită
Cumpărare directă
EMR6-W380-L-1 Numar de referinta: 184777 Pret de catalog: 387,13 RON / Unitate de masura Unitate de masura: bucata Cod si denumire CPV: 31211300-1 Sigurante (Rev.2) Descriere: EMR6-W380-L-1 NZM2/3-XU208-240AC Numar de referinta: 259499 Pret de catalog: 120,75 RON / Unitate de masura Unitate de masura: bucata Cod si denumire CPV: 31211300-1 Sigurante (Rev.2) Descriere: NZM2/3-XU208-240AC
- Număr anunț
- DA26462957
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 13808750)
- Cod CPV
- 31211300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 507,88 RON
- Valoare atribuită
- 507,88 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.