Atribuită Cumpărare directă

200g aro unt semigras-28 buc 500g delma sandvis-18 buc 125g delicios 7+1-32 bax 5kg mc smantana 1buc 900g mc smantana32%-1 buc 1x30 oua m -8 cofraje 140g hoch br top fel-50 buc 1kg akadia cream-20buc 2500g mc fasole verde taiata-4 buc 2500g mc mazare fina-4 buc fox salam taranesc sunca-9.792kg 1kg aro parizer-10 buc aro salam sandwich-10.192kg fl carnati cabanos-10.196kg 10kg pulpe pui spate-2 bax ficat pui-16kg lamai-5.088kg ceapa-20 kg morcovi-49.5kg cartofi albi-301.500kg 1705g hame ton matunt-3 buc 680g aro bulion 18%-15 buc 2.5kg defne mas neg-1 buc 1l aro ulei-2 bax 1kg aro zahar-2 bax 5kg aro macaroane-2 buc 5kg bns taitei casa-2 buc 5kg fineti crema cacao-1 buc 5kg arovit gem capsuni-250g viva cereale cacao-40 buc 500g gris -20 bax 1000g aristoct lapte praf-5 buc 50g aro croiss cacao-10 tiple 1kg mc cacao neagra pudra 1kg olymus br vaca-12 buc 45g pufuleti simpli 25b-12 tiple 70g tesca piknik vanilie 6b-50 tiple 32g croco bisc crema-30 tiple 32g fl minipraj cacao-20 tiple 35g pion nugat simplu-30 tiple

Număr anunț
DA26474130
Autoritate contractantă
PREVENTORIUL T.B.C.COPII DELENI (CUI 4701266)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15890000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.709,21 RON
Valoare atribuită
4.709,21 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.709,21 RON

din 4.709,21 RON estimat