Atribuită Cumpărare directă

Cilindru siguranta(butuc broasca)asimetric 5 chei cu amprenta ( 25x10x35 mm)D72 mm cromat pt usi metalice

Număr anunț
DA26452435
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
ALFA TRADING GRUP SRL (CUI 15638350)
Cod CPV
44521000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
494,10 RON
Valoare atribuită
494,10 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

494,10 RON

din 494,10 RON estimat