Atribuită Cumpărare directă

Tableta Samsung Galaxy Tab A (2019) 8.0 LTE T295

Număr anunț
DA26448080
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA CONSTANTIN PUFAN (CUI 15277175)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53.550 RON
Valoare atribuită
53.550 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53.550 RON

din 53.550 RON estimat