Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare RCA pentru asigurat persoana juridica, unitate a statului, medicala sau invatamant, pentru: 1 autoturism inmatriculat permanent in Romania, Jud. Vrancea, marca DACIA, model LOGAN, 1461 cmc, 48 kw, 5 locuri, 1600 Kg, clasa BM: B1. Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: septembrie 2020. Prima de asigurare se recalculeaza la data emiterii politei, in functie de tariful in vigoare de la acea data si de istoricul daunelor. Riscuri asigurate - conform legislatiei in vigoare.
- Număr anunț
- DA26451747
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE VRANCEA (CUI 4718101)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 951,60 RON
- Valoare atribuită
- 951,60 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.