Atribuită
Cumpărare directă
1 PERSONAL TESA/ECONOMIST/DIRECTOR/ADMINISTRATOR/GESTIONAR :( Examen clinic general,Testarea acuitatii vizuale, camp vizual,Examen psihologic medicina muncii,incheiere fisa de aptitudine) TOTAL 1: 5x75LEI/PERS= 375.00 lei 2 FOCHIST :( Examen clinic general,Examen psihologic,Testarea acuitatii vizuale, camp vizual, Probe vestibulare, probe de echilibru, Glicemie, ECG, Incheiere fisa de aptitudine) TOTAL 2:3x120.00LEI/PERS=360.00 lei 3 INGRIJITOR- PERSONAL SECTOR ALIMENTAR /BUCATAREASA:(Examen clinic general*2,Examen coproparazitologic-anual, Examen coprobacteriologic trim II sau III ,Incheiere fisa de aptitudine*2) TOTAL 3:2x 113.00 LEI/PERS =226.00 lei 4 ASISTENT MEDICAL /BRANCARDIER /INFIRMIER/KINETOTERAPEUT /MEDIC:(Examen clinic general,Examen psihologic medicina muncii, Testarea acuitatii vizuale, camp vizual, Probe vestibulare, probe de echilibru ,Glicemie,Ag HBs ,ECG,Ac anti HCV, HIV , Incheiere fisa de aptitudine) TOTAL 4:19x 230.00 LEI/PERS=4370 .00 lei 5 SPALATOREASA: (Examen clinic general,Examen coprobacteriologic,examen coproparazitologic,incheiere fisa de aptitudine) TOTAL 5:1X78 .00 LEI/PERS=78.00 LEI 6 Examen coprobacteriologic(brancardier,infirmier): 10X 25.00 LEI/PERS=250.00 LEI 7 Examen coproparazitologic(brancardier,infirmier)10X 18.00 LEI/PERS=180.00 LEI
- Număr anunț
- DA26461343
- Autoritate contractantă
- UNITATE DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA DOMNESTI (CUI 4971952)
- Furnizor / câștigător
- NATISAN MEDICINA GENERALA SRL (CUI 15450062)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.464 RON
- Valoare atribuită
- 5.464 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.