Atribuită
Cumpărare directă
Multifuncțional Xerox WorkCentre 7830 Role preluare hârtie ADF (set role ADF) - 604K58410 1buc Kit role tavă 1, 2, 3, 4 (4 seturi role hârtie, câte un set pentru fiecare tavă) - 04K56080 4buc Placă logică ADF (cod 960K61760, IIT PWB Assembly) 1 buc Manopera montaj 1 buc Multifuncțional Konica Minolta Develop Ineo 224e Image Transfer Belt Unit - A61DR71311, A61DR71300 1buc Transfer Roller Unit - A161R72711 - Image Transfer Roller Assembly 1buc Ozone Filter -A161R72711 1buc Drum unit - DR-512k 1buc Manopera montaj 1buc
- Număr anunț
- DA26449457
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I. (CUI 24367374)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.570,95 RON
- Valoare atribuită
- 2.570,95 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.