Atribuită Cumpărare directă

Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze urmatoarele materiale și articole de zugravit: 1) Cutter – cu mâner metallic, lamă 18 mm = 3 buc, 2) Lame cutter – pentru cutter de 18 mm = 3 buc, 3) Scoci hârtie = 10 buc., 4) Pensulă de 10 cm = 2 buc., 5) Pensulă de 5 cm = 3 buc, 6) Vopsea lavabilă de interior albă, găleată 5 L = 1 buc, 7) Pigment pentru vopsea lavabilă – negru, 30 ml = 1 buc., 8) Pigment pentru vopsea lavabilă – cărămiziu, 30 ml = 2 buc., 9) Găleată pentru zugravit 12 L = 1 buc, 10) Set zugrăvit – trafalet, tavă, pensulă, bandă mascare, folie = 2 buc, 11) Trafalet – poliester 18 cm și grătar = 2 set, 12) Trafalet – trafalet burete, tavă, rezervă = 1 set necesare amenajării spațiului și realizării decorului expoziției temporare intitulate ”Istoriile Clujului”.

Număr anunț
DA26472762
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356,31 RON
Valoare atribuită
356,31 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,31 RON

din 356,31 RON estimat