Atribuită Cumpărare directă

Servicii de exploatare și asistență pentru sisteme (hardware si software) în cadrul Campionatului Național de înot, seniori, în bazin de 50 m, locația de desfășurare - Bazinul de înot din cadrul Complexului Național Sportiv ”Lia Manoliu”, București, în perioada 30.09-03.10.2020. Cantitate totală : maximum 8 reuniuni.

Număr anunț
DA26462972
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
Furnizor / câștigător
ELECTRONICA INDUSTRIALA SI AUTOMATIZARI SRL (CUI 15327192)
Cod CPV
72250000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.400 RON
Valoare atribuită
18.400 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.400 RON

din 18.400 RON estimat