Atribuită
Cumpărare directă
1)Soft Veeam Backup Essentials Universal LicenseDESCRIERE: Veeam Backup Essentials Universal License – 10 Instaces. Includes Enterprise Plus Edition features - 5 Year Subscription Upfront Billing & Production (24/7) Support-1 buc.Termen de livrare:max.5 zile;2)SSD Storage Dell EMC Unity D4 800GB SAS Flash-3 buc.Termen de livrare:30 zile;3)Laptop HP ProBook 455 cu soft Win 10 Pro, Office Academic si accesorii.DESCRIERE: HP ProBook 455 G7 NB PC UMA Ryze7 4700U 455 G7 / 15.6 FHD AG UWVA 250 HD + IR / 16GB (1x16GB) DDR4 3200 / 512GB PCIe NVMe TLC / 720p IR / Clickpad with numeric keypad / Intel Wi-Fi 6 AX200 ax 2x2 MU-MIMO nvP 160MHz +BT 5 / Pike Silver Aluminum / FPS / Standard Pac Garantie 3 ani de tip NBD Monitor P2419H - 2 buc Soft Windows 10 Pro Soft Office Home Academic Adaptor USB-C to Dual DisplayPort4k-2 buc..Termen de livrare:45 zile. Total valoare achizitie:39.968,00 lei fara TVA,respectiv 47.561,92 lei cu TVA.Beneficiar :ASC dr.Alin Grig Mihis,Facultatea de Fizica.Responsabil achizitie:Muntean Ocsana.
- Număr anunț
- DA26473793
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.968 RON
- Valoare atribuită
- 39.968 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.