Atribuită
Cumpărare directă
185/65 R15 88T Anvelopa iarna KELLY WinterST - made by GoodYear Sezon: Iarna Marca: KELLY Dimensiuni: 185/65 R15 88 T Indice greutate: 88 (560 kg) Indice viteza: T (190 km/h) Tara productie / An productie: - / 2018 Economie carburant: C Franare pe carosabil umed: E Nivel zgomot la exterior: 2
- Număr anunț
- DA26454517
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
- Furnizor / câștigător
- BIBACO TOTAL SRL (CUI 34627382)
- Cod CPV
- 34351100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 295,78 RON
- Valoare atribuită
- 295,78 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.