Atribuită
Cumpărare directă
Pachet 660671 1- Canon CRG-045HBK Toner negru Original CR1246C002AA 2 x 324.37 = 648.74 Lei 2- Canon CRG-045HC Toner cyan Original CR1245C002AA 1 x 331.09 = 331.09 Lei 3- Canon CRG-045HM Toner magenta Original CR1244C002AA 1 x 331.09 = 331.09 Lei 4- Canon CRG-045HY Toner yellow Original CR1243C002AA 1 x 331.09 = 331.09 Lei Total = 1.642.01 Lei
- Număr anunț
- DA26473109
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
- Furnizor / câștigător
- ANDONET TOTAL SRL (CUI 15771488)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.642,01 RON
- Valoare atribuită
- 1.642,01 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.