Atribuită
Cumpărare directă
Consultanta privind intocmirea documentatiei de atribuire: strategia de contractare, fisa de date a achizitiei, modelele de formulare, modelele de acord cadru/contract subsecvent; - Asistenta privind completarea DUAE; - Asistenta privind publicarea in SEAP a anuntului de participare; - Consultanta privind elaborarea raspunsurilor la solicitarile de clarificari; - Consultanta privind intocmirea procesului verbal de deschidere a ofertelor/lista cu ofertantii; - Consultanta privind evaluarea DUAE - Consultanta privind evaluarea propunerii tehnice, eventual solicitari de clarificari + clarificari intermediare; - Consultanta privind evaluarea propunerii financiare, eventual solicitari de clarificari + clarificari intermediare; - Consultanta privind verificarea documentelor declarate in DUAE; - Consultanta privind intocmirea raportului procedurii; - Consultanta privind elaborarea comunicarilor catre ofertanti privind rezultatul procedurii de atribuire; - Consultanta privind publicarea anuntului de atribuire; - Consultanta privind intocmirea dosarului de achizitie publica;
- Număr anunț
- DA26426564
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.18 BAIA MARE (CUI 26695530)
- Furnizor / câștigător
- BODO GREEN CAPITAL S.R.L. (CUI 38528543)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.