Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare de accidente persoane conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari pentru 1 persoana, care activeaza intr-o institutie a statului din Romania, Jud. Vrancea Sume asigurate/persoana: Subgrup 1 - 1 persoana - Deces ca urmare a unui accident: 5.000 RON - Invaliditate permanenta partiala sau totala ca urmare a unui accident: max. 5.000 RON - Cheltuieli medicale ca urmare a unui accident: max. 1.000 RON - Spitalizare ca urmare a unui accident: 50 RON/zi x 30 zile - Incapacitate temporara de munca urmare a unui accident: 30 RON/x 30 zile - Interventii chirurgicale ca urmare a unui accident: Max. 2.500 RON - Fracturi ca urmare a unui accident: Max. 2.000 RON - Arsuri ca urmare a unui accident: Max. 2.000 RON Acoperire: permanenta (24 de ore din 24) Perioada asigurata: 12 luni, cu intrarea in valabilitate a politei: septembrie 2020
- Număr anunț
- DA26434198
- Autoritate contractantă
- COMUNA SURAIA (PRIMARIA COMUNEI SURAIA JUD. VRANCEA) (CUI 4350610)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66512100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 219,74 RON
- Valoare atribuită
- 219,74 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.