Atribuită
Cumpărare directă
Achiziția directă a una bucată Statie profesională pentru lipit tevi de cupru. Produsul solicitat va respecta minim specificatiile stabilite in fisa tehnică atasată, respectiv: Statie profesională pentru lipit tevi de cupru cu diametrul până la Ø 54 mm; lipire prin rezistență electrică fără flacară deschisă, putere nominală (capacitate lipire) 2000 W; capacitate de incalzire 900 grade Celsius; alimentare 230V /2000W; protecție la suprasarcină; cleste de lipire cu cablu de 4 m. Setul de livrare va conține: apparat profesional lipit tevi de cupru; cutie de transport metalică; pastă decapantă; aliaj lipire; perii interioare și exterioare; tăietor de țevi; 2 (două) perechi electrozi prismă, 1 (una) pereche electrozi cilindrici. Produsul va fi insoțit de factura fiscala, declaratie de conformitate, calitate si garantie si certificat de garantie pentru o perioada de minim 12 luni.
- Număr anunț
- DA26435077
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
- Furnizor / câștigător
- KILLTEC SRL (CUI 6245590)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.735 RON
- Valoare atribuită
- 2.735 RON
- Data publicării
- 25.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.