Atribuită Cumpărare directă

galeata cu storcator, mopuri cu coada, rezerve mop, alcool sanitar, maturi cu coada, aparat odorizant camera, rezerve odorizant camera, lavete, clor, odorizant toaleta, capac wc

Număr anunț
DA26434546
Autoritate contractantă
Comuna Calinesti (CUI 5050611)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
851,33 RON
Valoare atribuită
851,33 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

851,33 RON

din 851,33 RON estimat