Atribuită Cumpărare directă

ECUSON 24 X 0.59 CLIPS 7 X 0.084 ECUSON RETRACTABIL 17 X 1.68 TUS STAMPILA 6 X 1.51 TUSIERA 10 X 2.94 SFOARA 2 X 3.36 RIGLA 30CM 20 X 1.09 PIX 20 X 0.42 LIPICI 4 X 2.52 SCOTCH 4 X 1.01 CAPSATOR 2 X 14.29 MARKER PERMANENT 2 X 2.27 - materiale necesare dotarii sectiilor de votare pentru alegerile locale din data de 27.09.2020

Număr anunț
DA26420429
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROASELE (CUI 4154371)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,93 RON
Valoare atribuită
165,93 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,93 RON

din 165,93 RON estimat