Atribuită
Cumpărare directă
Mufă Hikvision RJ 45, Memorie L,aptop Corsair Value Select, SSD Western Digital Green, UPS APC, UPS Kstar Micropower Micro 1000 VA, Imprimantă laser monocrom A4 -Brother DCP-L2512D, Prelungitor Serioux SRPX-PS66B, Clește sertizare multifunctional metalic LogilinkWZ0003, Clește sertizare mufe RJ45/ RJ11/ RJ12
- Număr anunț
- DA26423056
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0930 (CUI 18252132)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.612,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.612,60 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.