Atribuită
Cumpărare directă
Set echipament de antrenament volei, compus din din tricou cu maneci cu compozitie 100% bumbac, la baza gatului, cu bentita si sort avand compozitie bumbac 70% si poliester 30%, prevazut cu bentita elastica si snur de strangere, buzunare laterale; marimi: 5 l, 12 M, 5 S
- Număr anunț
- DA26434690
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
- Furnizor / câștigător
- EXTENSO DEVELOPMENT SRL (CUI 27829800)
- Cod CPV
- 18412000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.772 RON
- Valoare atribuită
- 2.772 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.