Atribuită Cumpărare directă

servicii de intretinere si reparatii sistem detectie fum , pentru 3 luni , cu posibilitate de prelungire 4 luni in 2021 , pentru INSP - cu sediul in str. Dr. Leonte, nr 1 - 3, sector 5, persoana de contact Georgescu Bogdan , tel. 0213183620

Număr anunț
DA26446622
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE SANATATE PUBLICA (CUI 26347241)
Furnizor / câștigător
GEDAS ELECTRONIC SRL (CUI 30743589)
Cod CPV
75251110-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.950 RON
Valoare atribuită
1.950 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.950 RON

din 1.950 RON estimat