Atribuită
Cumpărare directă
Pachet mobilier: 1. Corp depozitare = 2 buc • Dimensiune: 1100 mm x 1000 mm x 450 mm • Pret= 420 lei/buc x 2 = 840 2. Corp depozitare = 1 buc • Dimensiune: 3280 mm x 2600 mm x 400 mm • Pret= 1350 lei/buc 3. Corp depozitare = 1 buc • Dimensiune: 1500 mm x 2600 mm x 500 mm • Pret= 1200 lei/buc 4. Vestiar = 5 buc • Dimensiune: 430 mm x 2100 mm x 510 mm • Pret= 504 lei/buc x 5 = 2520 lei 5. Birou = 1 buc • Dimensiune: 1100 mm x 800 mm x 500 mm • Pret= 420 lei/buc 6. Corp baie = 1 buc • Dimensiune: 400 mm x 400 mm x 400 mm • Pret= 200 lei/buc 7. Tejghea cu 8 sertare = 1 buc • Dimensiune: 2300 mm x 900 mm x 600 mm • Pret= 1860 lei/buc 8. Modul depozitare cu 18 sertare = 1 buc • Dimensiune: 3300 mm x 2600 mm x 430 mm • Pret= 2100 lei/buc 9. Birou = 1 buc • Dimensiune: 2400 mm x 800 mm x 600 mm • Pret= 672 lei/buc 10. Corp suspendat cu 2 usi si yala = 1 buc • Dimensiune: 1000 mm x 800 mm x 300 mm • Pret= 504 lei/buc 11. Corp mobilier pentru depozitare = 1 buc • Dimensiune: 2250 mm x 2300 mm x 430 mm • Pret= 1513 lei/buc 12. Corp suspendat = 1 buc • Dimensiune: 1050 mm x 700 mm x 220 mm • Pret= 294 lei/buc 13. Birou = 1 buc • Dimensiune: 1500 mm x 800 mm x 800 mm • Pret= 1008 lei/buc PRETURILE NU INCLUD TVA
- Număr anunț
- DA26422834
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
- Furnizor / câștigător
- G&D AZETINVEST SRL (CUI 30329774)
- Cod CPV
- 39516000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.481 RON
- Valoare atribuită
- 14.481 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.