Atribuită Cumpărare directă

SACI MENAJ 35l 4set*4.20=16.80 lei cos cu pedala 10l 4buc*25.21=100.84 lei lavete microfibra 100buc*2.53=253 lei sapuniera 10buc*2.53=25.30lei

Număr anunț
DA26423026
Autoritate contractantă
COMUNA PREDEAL SARARI (CUI 2843108)
Furnizor / câștigător
PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI 22585925)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
395,94 RON
Valoare atribuită
395,94 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

395,94 RON

din 395,94 RON estimat