Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT Tablete de CLOROM CU AMBELE AVIZE PT UTILIZARE T2 SI T4 1.AVIZ M.S BIOCIDE Nr. 2741BIO/04/12.24 - AVIZUL ESTE VALABIL PANA LA 31.12.2024, CU RESPECTAREA LA DATA DE 07.05.2023 A PREVEDERILOR ART 7-2 2. Aviz Nr. 4450BIO/02/12.24 - AVIZUL ESTE VALABIL PANA LA 31.12.2024, INDICATIA DE UTILIZARE IN UNITATI SANITARE ARE VALABILITATEA PANA LA 11.07.2021
- Număr anunț
- DA26425823
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 24312200-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.