Atribuită Cumpărare directă

Server Fujitsu Primergy T 1310 M3,Procesor Intel Xeon E3-1225 v6 3.3GHz,1x16 GB UDIMM ECC DDR4 2400MHz,2x1TB 7.2K 6 G SATA

Număr anunț
DA26418972
Autoritate contractantă
SCOALA POPULARA DE ARTE PITESTI (CUI 4229466)
Furnizor / câștigător
ARA SOFTWARE GROUP SRL (CUI 14332522)
Cod CPV
48820000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.252,88 RON
Valoare atribuită
4.252,88 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.252,88 RON

din 4.252,88 RON estimat