Atribuită
Cumpărare directă
BANANE CM.CCA.18KG C.I CA 1 1 77,00 PORTOCALE ZA KG CI KG 18,200 1 153,43 MERE GOLDEN RO KG C.I KG 23,340 1 98,24 PIERSICI TR KG CII KG 10,280 1 70,35 CARTOFI ALBI RO.10KG BUC BU 5 1 68,54 CEAPA GALBENA RO KG CI KG 15,220 1 20,65 CASTRAVETI FABIO RO KG C. KG 4,820 1 32,81 SALATA VERDE RO BUC C.I BU 15 1 37,79 FARMER MASLINE F.SAMB.4,2 BU 2 1 112,65 FIGARO MASLINE VERZI F.SA CU 2 1 124,68 OLY.PASTA 28-30%TOM720G BO 2 3 72,52 ORLANDO MIEZ NUCA EX1KG PG 1 1 80,50 HOCHL.ALMETTE VERDEATA 15 BU 2 1 10,44 HOCHL.ALMETTE VERDEATA 15 CA 1 8 41,50 PHIL.CR.BRANZA SIMPLA 1,6 BU 1 1 60,86 SOLOMONESCU BR.VACI 27% GL 1 5 81,02 SECRETUL BUNICII DROJDIE BU 3 1 14,56 ASSANI OUA COD3 CL.L 6X30 IF 2 180 149,04 FICAT PUI CG.TAV.KG KG 6,360 1 110,37
- Număr anunț
- DA26437440
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SANPETRU (CUI 29451300)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.416,95 RON
- Valoare atribuită
- 1.416,95 RON
- Data publicării
- 25.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.