Atribuită Cumpărare directă

Morgan Quigley (Author), Brian Gerkey (Author), William D. Smart (Author) Programming Robots with ROS: A Practical Introduction to the Robot Operating System 1st Edition December 25, 2015 ISBN-13 : 978-1449323899

Număr anunț
DA26437231
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
Cod CPV
22100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,27 RON
Valoare atribuită
165,27 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,27 RON

din 165,27 RON estimat