Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ALIMENTE: 200g albalact unt de masa b65%; 8kg aro telemea de vaca; 2500g mc amestec Mexican; 2500g mc mazare fina; mc muschi file vid; mc sunca presata; caroli cremwursti ; 1kg margaritar zahar cristal; 360g arovit gem caise; 4g cosmin foi dafin; 500g tomi ketchup dulce; 300g bunica mustar fin; 1kg grania faina cozonac; 8g dr oetker zahar vanilat; 4x2ml esenta rom/ vanilie; 50g twix baton 50g folie; 50g snikers folie; 51g mars baton ciocolata; 65g 7days croissant cacao; 50g joe big napolitana; 70g paradise fun bisc cacao; 68g biskiato bisc cacao cr van
- Număr anunț
- DA26421627
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.566,55 RON
- Valoare atribuită
- 1.566,55 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.