Atribuită
Cumpărare directă
1 K-Sept Gel Dezinfectant maini alcool 75%, 5 L ISBN: 6687 - K-Sept - C12A0 2 BUC 2 Lebada Gel dezinfectant pentru maini, 5 L ISBN: 5946085509791 - Lebada - C15B0 2 BUC 1 3 Hygienium Dezinfectant universal pentru multisuprafete, 5 L ISBN: 5949067504258 - Hygienium - C4B0 5 BUC 4 K-Sept Dezinfectant de mâini 10 litri, 75% alcool ISBN: 6422704002250 - K-Sept - C7B0 1 BUC 1 5 Klintensiv Sterisol Dezinfectant pentru suprafete, 5L I - Klintensiv - C8B0 2 BUC
- Număr anunț
- DA26432072
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Oras Buhusi (CUI 29143459)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.307,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.307,50 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.