Atribuită Cumpărare directă

produse formulare tipizate conform caietului de sarcini atasat anuntului de publicitate ADV 1171930 DIN 24.09.2020 si ofertei depuse

Număr anunț
DA26461541
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA DEVA (CUI 15326502)
Furnizor / câștigător
EXODOS INTERMED SRL (CUI 22746088)
Cod CPV
22820000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.361,01 RON
Valoare atribuită
4.361,01 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.361,01 RON

din 4.361,01 RON estimat