Atribuită
Cumpărare directă
1 Eppendorf Xplorer® plus, single-channel, variable, 1 – 20 µL, light gray 1buc 1 4861000710 Eppendorf 3007.47 3007.47 2 Eppendorf Xplorer® plus, single-channel, variable, 10 – 200 µL, yellow 1buc 1 4861000720 Eppendorf 3007.47 3007.47 3 Eppendorf Xplorer® plus, single-channel, variable, 50 – 1,000 µL, blue 1buc 1 4861000732 Eppendorf 3007.47 3007.47 4 epT.I.P.S.® Standard, Eppendorf Quality™, 0,1 – 20 µL, 40 mm, medium gray, colorless tips, 1.000 tips (2 bags × 500 tips) 1000buc 2 0030000838 Eppendorf 258.60 517.19 5 epT.I.P.S.® Standard, Eppendorf Quality™, 2 – 200 µL, 53 mm, yellow, yellow tips, 1.000 tips (2 bags × 500 tips) 1000buc 2 0030000870 Eppendorf 148.50 296.99 6 epT.I.P.S.® Standard, Eppendorf Quality™, 50 – 1,000 µL, 71 mm, blue, blue tips, 1.000 tips (2 bags × 500 tips) 1000buc 2 0030000919 Eppendorf 148.50 296.99 7 ratiolab® Pipet Tips crystal -E-, 0.5-20 µl 1000buc 2 2500170 Ratiolab 55.36 110.71 8 ratiolab® Pipet Tips yellow -E-, 1-200 µl 1000buc 2 2100600 Ratiolab 26.36 52.73 9 ratiolab® Pipet Tips blue -E-, 100-1200 µl 1000buc 2 2100610 Ratiolab 27.55 55.09 10 Eppendorf Safe-Lock Tubes, 2,0 mL, Eppendorf Quality™, colorless, 1.000 tubes. Ensured functionality from -86 °C to 100 °C. Autoclavable when open (121 °C, 20 min). Available in lot-certified PCR clean, Eppendorf Forensic DNA Grade, and Biopur® quality for tested purity. Available in Eppendorf Protein and DNA LoBind material for maximum recovery of valuable samples and in Amber for light-sensitive s
- Număr anunț
- DA26432765
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.270,91 RON
- Valoare atribuită
- 11.270,91 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.