Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici burete tabla magnetica OFFICE POINT Asigura o curatare rapida si usoara a tablei Forma ergonomica pentru utilizare usoara Dimensiuni: 132 x 60 x 21 mm Culoare: albastru Magnet integrat, pentru sustinere pe tabla si Caracteristici rezerva marker tabla reincarcabil PILOT Vboard Master Rezerva pentru marker PILOT Vboard Master special destinat folosirii pe whiteboard, reincarcabil Material corp: plastic reciclat in proportie de 91% Cerneala se usuca rapid si se sterge usor de pe tabla cu buretele de whiteboard Pe baza de alcool Culori disponibile: negru, albastru, rosu, verde, portocaliu
- Număr anunț
- DA26444187
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE MATEMATICA "SIMION STOILOW" AL ACADEMIEI ROMANE (CUI 4382523)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104,88 RON
- Valoare atribuită
- 104,88 RON
- Data publicării
- 26.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.