Atribuită Cumpărare directă

KIT INTRETINERE COMPLETA pentru espressor Philips CA6707/10, . 1 x Lubrifiant 2 x Filtru de apa AQUA CLEAN 6 x Tableta de indepartare a uleiului 6 x Plicuri de pudra de curatare lapte

Număr anunț
DA26440894
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249,89 RON
Valoare atribuită
249,89 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249,89 RON

din 249,89 RON estimat