Atribuită
Cumpărare directă
Agrafe de birou, 28 mm, 100 buc/cut Biblioraft plastifiat exterior, cotor 5 cm, diverse culori, cu buzunar, eticheta si coltare. Biblioraft plastifiat exterior, cotor 7,5 cm , diverse culori, cu buzunar, eticheta si coltare. Biblioraft plastifiat exterior, cotor 7,5 cm verde cu buzunar, eticheta si coltare. Capse nr 24/6, Noki Coperti arhiva, format A4, 2 buc/pereche, executate din carton de legatorie import cu grosimea de 1,5 mm, cotor cu latime de 2,5 cm, prevazute la cotor cu ariane, caserate interior-exterior cu hartie kraft 70 g/mp, tipar special 1 culoare coperta fata Coperti plastic indosariere, A4, transparent cristal, 100 buc/top, 200 microni Banda corectoare 4.2 mm x 8 m, Pelikan Mine creion 12 buc/set, de 0,5mm Rothring. Mine creion 12 buc/set, de0,7mm, Rothring. Creion mecanic Rotring 0,5 mm Creion mecanic Rotring 0.7 mm Dosar cu sina si perforatii Noki, prima coperta transparenta, ultima coperta color mat, diverse culori. Folie laminat - A4, 80 microni, Optima Lipici Kores stick 40 g Marker tabla Faber Castel, set de 4 culori Marker permanent CD, Faber Castle Permanent marker Centropen, div. culori, varf 2,5 mm rotund Textmarker Pelikan490, diverse culori, cu varf tesit Pix cu mecanism Faber-Castell X7 Pix cu bila Bic, albastru Coperti din carton imitatie piele, format A4, 100 buc/top, 250 g/mp, diverse culori Plic C5 alb autoadeziv, 80 g/mp, dimensiune 162 X 229 mm Plic C4 (A4 ), alb, autoadeziv, 90 g/mp, dimensiune 229 X 324 mm Plic C4 (229x324 mm) kraft, s
- Număr anunț
- DA26463160
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- DELEROM ACTIV S.R.L. (CUI 22790598)
- Cod CPV
- 30197220-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.346,92 RON
- Valoare atribuită
- 8.346,92 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.