Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul include: – Reach RS2 – Reach M2 – Multi-band GNSS antenna – Reach M+/M2 SMA antenna adapter cable 0.5m – Camera hot shoe adapter (optional) – Carry case with a strap – USB Type-C cable – Micro-USB cable – JST-GH 6-pin to jumper pin cable - Reach M+/M2 LoRa radio
- Număr anunț
- DA26448002
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
- Furnizor / câștigător
- RIZEN TECH S.R.L. (CUI 41165499)
- Cod CPV
- 38295000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.960 RON
- Valoare atribuită
- 11.960 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.