Atribuită Cumpărare directă

Elaborare SF Amenajare santuri si podete pe drumuri de interes local DI 5,DI 8, DI 9, DI 15, DI 18, DI 21, DI 35

Număr anunț
DA26448835
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
NEOACTIV SRL (CUI 19333529)
Cod CPV
71241000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.000 RON
Valoare atribuită
100.000 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.000 RON

din 100.000 RON estimat