Atribuită
Cumpărare directă
Kit Raspberry Pi 4 Model B/8GB cu monitor de 20" NUMAR DE REFERINTA: IFC_001 PRET DE CATALOG: 1.100,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 31711000-3 Accesorii electronice (Rev.2) DESCRIERE: Raspberry Pi 4 Model B/8GB - 440 lei -Original monitor lcd 20 " full hd - hdmi - 460 lei Panasonic Card MicroSD A1 Original de 16 GB cu NOOBs pentru Raspberry Pi 4 - 50 lei alimentator - 40 lei original cablu adaptor hdmi - 40 lei 2 x mouse usb - 20 lei prelungitor 220v de 3 metri - 30 lei mai putin 1 Increase value Decrease value
- Număr anunț
- DA26465668
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BRAILA (CUI 24913000)
- Furnizor / câștigător
- INFOCALC REPARATII SRL (CUI 29210655)
- Cod CPV
- 31711000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.