Atribuită
Cumpărare directă
Desktop Lenovo V530-15ICR Tower (15L), Intel Core i3-9100 (4C / 4T, 3.6 / 4.2GHz, 6MB), RAM 1x 4GB DIMM DDR4-2666, HDD 1TB HDD 7200rpm 3.5", Video: integrata Intel UHD Graphics 630, Optic: 9.0mm DVD±RW, Card reader: 7-in-1, integrata 100/1000M, WLAN: None, Bluethooth: None, Porturi: 4x USB 2.0, 1x serial, optional parallel, 1x ethernet (RJ-45), 1x VGA, 1x DisplayPort, 1x HDMI, Sursa: 180 watts, autosensing, 85% PSU, USB Calliope Keyboard, Black, English (EU), USB Calliope Mouse, Windows 10 Pro 64 bit,Culoare: Black, Greutate 5.7 kg, Dimensiuni 145mm W X 276mm D X 360mm H, Garantie: 1 an.
- Număr anunț
- DA26442278
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ION CREANGA TULCEA (CUI 4508525)
- Furnizor / câștigător
- ALLTELCOM SRL (CUI 15931783)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.058,82 RON
- Valoare atribuită
- 2.058,82 RON
- Data publicării
- 25.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.