Atribuită
Cumpărare directă
1. 2 BUC ADEZIV THERMOUNIVERSAL 25 KG X 19,33 RON; 2. 1 BUC AMORSA 5 L X 12,61 RON; 3. 2 BUC BANDA ADEZIVA HARTIE X 6,72 RON; 4. 3,6 KG FOLIE X 8,40 RON; 5. 1 BUC VAR LAVABIL KOBER 15 L X 75,63 RON; 6. 1 BUC VAR LAVABIL KOBER 8 L X 63,03 RON; 7. 1 BUC VOPSEA 0,75 L X 13,45 RON.
- Număr anunț
- DA26440989
- Autoritate contractantă
- COMUNA SABAOANI (CUI 2613800)
- Furnizor / câștigător
- DEC INVEST SRL (CUI 15313634)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247,08 RON
- Valoare atribuită
- 247,08 RON
- Data publicării
- 25.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.