Atribuită Cumpărare directă

adeziv CM11

Număr anunț
DA26470255
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI 30855230)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI 19134950)
Cod CPV
24911200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156,30 RON
Valoare atribuită
156,30 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

156,30 RON

din 156,30 RON estimat