Atribuită
Cumpărare directă
Componente trusa 1: Geantă transport, Clește cu cioc lung, Șurubelniță cu cap plat, Clește cu cioc lung, Clește cu cioc plat, Clește cu cioc curbat, Ciocan de lipit, Clește de sertizat, Mini aspirator, Multimetru profesional, Pensetă, Set șurubelnițe electronist/de precizie, Creion fază, Multimetru, Set imbus, Torx (minim T10x30mm), Set șurubelnițe tubulare (minim 5mm, 6mm, Set șurubelnițe drepte (minim 40mm, 57mm, 70mm), Set șurubelnițe cruce (minim 40mm, 57mm, 75mm). Componente trusa 2:Geantă transport, Pensetă cu vârf lung, Sfic, Clește patent, Set pile, Multimetru profesional, Clește dezizolat cablur, Oglindă de inspecție, Ciocan de lipit, Set șurubelnițe pentru electronică/precizi, Set șurubelnițe cu cap drept (minim 75mm, 100mm), Set șurubelnițe cruce (minim 75mm, 100mm), Set chei hexangonale.
- Număr anunț
- DA26459308
- Autoritate contractantă
- BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 44512940-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.868 RON
- Valoare atribuită
- 1.868 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.