Atribuită Cumpărare directă

Test COVID-19 ANTIGEN casetă; Producător: Germania; Test rapid imunocromatografic pentru depistarea calitativă a antigenelor nucleoproteice virale SARS-CoV-2 în probe nazofaringiene și orofaringiene; 1 kit conține: 20 teste (casete) ambalate individual, 20 tampoane sterile pt. recoltare, 20 tuburi de extracție inclusiv capace cu picurător, 2 x buffer (7 ml fiecare)

Număr anunț
DA26388636
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.000 RON
Valoare atribuită
27.000 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.000 RON

din 27.000 RON estimat