Atribuită
Cumpărare directă
Seringa 2ml cu ac detasabil 23G ( 0,6x 30mm - culoarea amboului albastra ) .COD 1003-NV2ML Produs fara latex si silicon , confectionata numai din materiale specifice domeniului medical. Sterilizata cu Oxid de Etilena , de unica folosinta , nontoxic , nonpirogenic. Ambalata in blister individual unde sunt imprimate toate marcajele conform legii ( denumire produs , producator , importator , data productiei , data expirarii, nr.lot , mod de utilizare , CE ). Termen de valabilitate - minimi 5 ani ( actualul lot expira in anul 2024 ). Mod de ambalare : 100 buc / cut - 30 cut / box - Total 3000 buc / 1 box . Societatea noastra este certificata ISO si este importatorul direct al acestui produs. La cerere punem la dispozitie toate cerficatele de calitate si de conformitate, traduse si legalizate in limba romana. PRETUL ESTE PENTRU O CUTIE CE CONTINE 100 BUC. ! Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0733.93.99.00 sau pe email : vanzari@novitrade.ro . Va multumim !
- Număr anunț
- DA26451362
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Galati (CUI 3553277)
- Furnizor / câștigător
- NOVITRADE SRL (CUI 15011423)
- Cod CPV
- 33141310-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.955,20 RON
- Valoare atribuită
- 6.955,20 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.